Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Молерска трака трака Indoor Hobby 36мм х 33м, 60ᵒC
Беорол

Молерска трака трака Indoor Hobby 36мм х 33м, 60ᵒC

Шифра на артикл: MK36
Šifra proizvođača: MK_TRAKE
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
8
16
24
32
40
48
56
64
72
80
88
96
104
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 8 kapsula po ceni od 560,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
  • Издржливост: 60°C/90мин.
  • Врста на лепило: hot melt (топол восок).
  • Целосна дебелина: 125μm (хартија + лепак).
  • Боја: светло жолта.
  • Се користи за внатрешни декораторски работи
Карактеристика Вредност
Kатегорија Молерски креп траки
Боја Жолта
Бренд Беорол
Вид на лепак Топол восок
Димензија 36mm x 33m
Занает Молери и фарбари
Јачина 2
Материјал Крепувана хартија
Намена Погодна за разни видови на површини
Препорачана саатнина за симнување на траки 24х
Профи, стандард, економик Економик
Тип Креп трака Indoor Hobby
Употреба Внатрешна употреба
Trenutno nema komentara
Молерска трака трака Indoor Hobby 36мм х 33м, 60ᵒC
Молерска трака трака Indoor Hobby 36мм х 33м, 60ᵒC
Молерски креп траки
70
Izaberi količinu
2
1