Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Метар мини 40/1 пакет
Беорол

Метар мини 40/1 пакет

Шифра на артикл: MM40
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
2.300 МКД
2.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Мини метар со привезок, должина на трака од 1m во украсно пакување од 40ком.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 6mm x 1m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Материјал Пластика
Пакување 40kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Метар мини 40/1 пакет
Метар мини 40/1 пакет
Метри
2.300
Izaberi količinu
2
1