Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Аголен ленир-VINKL
Беорол

Аголен ленир-VINKL

Шифра на артикл: UL
Šifra proizvođača: METRI
  • Димензии 300 x 123mm
  • Изработен од квалитетен челик
  • Мерниот дел е избаждарен во метрички и цолови единици

 

0 МКД
170 МКД
170 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 170,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Аголнен линијар (vinkl) овозможува меѓусебно позиционирање на два елемента под прав агол. За олеснување во работата, кратката страна на аголот е подигната. Долгата страна е обележана во метрички и цолови единици. Димензија 300x123mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 123mm x 300mm
Занает Керамичари, Монтери, Паркетари, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 16mm ABS куќиште со гумена ерго навлака, мерна...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm ABS куќиште со гумена ерго навлака, мерна...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MRG7.5
Должината на лентата е 7.5 m, ширината е 19 mm Куќиштето од PVC обложено со гум...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
Должината на лентата е 7.5m, ширината е 25mm Куќиштето од PVC e обложено со гум...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 19mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 2m, ширината е 16mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MM40
Должината на лентата е 1m, ширината е 6mm PVC куќиште, мерната лента е изработенa&nb...
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm PVC куќиште, мерната трака е направена од...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP100
Должина на лента 100m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена...
1.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP50
Должина на лента 50m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
Должина на лента 30m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
560 МКД
Аголен ленир-VINKL
Аголен ленир-VINKL
Метри
170
Izaberi količinu
2
1