Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела професионал 60цм
Беорол

Либела професионал 60цм

Шифра на артикл: LP60
Šifra proizvođača: LIBELE
0 МКД
1.560 МКД
1.560 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.560,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Изработена е од високо квалитетен алуминиум. Содржи оска за голема прецизност и ребраста газна површина. Надворешната површина е закривена со ергономски дизајн и зголемена јачина. Гумениот ракохват и гумените блокови ја штитат либелата од механички оштетувања.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 60cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Profesional
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
650 МКД
Sačuvano u omiljne
870 МКД
Либела професионал 60цм
Либела професионал 60цм
Либели
1.560
Izaberi količinu
2
1