Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела со рачки 80цм
Беорол

Либела со рачки 80цм

Шифра на артикл: LE80
Šifra proizvođača: LIBELE
0 МКД
1.150 МКД
1.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Либела со гумен ракохват. Содржи оска за висока прецизност и ребраста газна површина. Можност на подесување на оска 0-90°. Гумената ивица ја штити либелата од механичко оштетување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 80cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Со рачка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.404 МКД
Заштеда 10%
1.560 МКД
Sačuvano u omiljne
650 МКД
Sačuvano u omiljne
783 МКД
Заштеда 10%
870 МКД
Либела со рачки 80цм
Либела со рачки 80цм
Либели
1.150
Izaberi količinu
2
1