Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мотика смедеревска
Беорол

Мотика смедеревска

Шифра на артикл: MOSM
Šifra proizvođača: KOVANI
  • Намена: за сите градинарски работи
  • Материјал: Кован челик
  • Димензии: 225 x 245mm

 

0 МКД
340 МКД
238 МКД
Заштеда: 102 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Фино кована, погодна за сите градинарски работи.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ковал алат
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 225 x 245mm
Занает Градинари
Материјал Кован челик
Тип Дупло острена
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за груба обработка на земјиште Материјал: Челик / дрво Тежина: 1200gr &nb...
700 МКД
Заштеда 30%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Кован челик Димензии: 800mm Тежина: 625 gr  
700 МКД
Заштеда 30%
1.000 МКД
Мотика смедеревска
Мотика смедеревска
Ковал алат
238
Izaberi količinu
2
1