Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Будак краток 1200гр со рачка
Беорол

Будак краток 1200гр со рачка

Шифра на артикл: BU1200D
Šifra proizvođača: KOVANI
  • Намена: за груба обработка на земјиште
  • Материјал: Челик / дрво
  • Тежина: 1200gr

 

0 МКД
1.000 МКД
700 МКД
Заштеда: 300 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Традиционален алaт наменет за груба обработка на земјиште. Изработен е од квалитетен челик на рачка од бука.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ковал алат
Бренд Беорол
Занает Градинари, Ѕидари
Тежина 1,2kg
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Материјал: Кован челик Димензии: 800mm Тежина: 625 gr  
700 МКД
Заштеда 30%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сите градинарски работи Материјал: Кован челик Димензии: 225 x...
238 МКД
Заштеда 30%
340 МКД
Будак краток 1200гр со рачка
Будак краток 1200гр со рачка
Ковал алат
700
Izaberi količinu
2
1