Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кеси за отпадоци со лента HDPE 110лит, 8ком
Беорол

Кеси за отпадоци со лента HDPE 110лит, 8ком

Шифра на артикл: KST110L
Šifra proizvođača: KESE_PVC
  • Намена: За депонирање ѓубре, со лента за врзување
  • Материјал: Полиетилен
  • Волумен: 110 литри

 

0 МКД
100 МКД
100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 100,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Полиетиленски кеси за отпадоци, со посебена лента за врзување. Волумен 110 литри.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кеси за ѓубре и кеси со прерамки
Бренд Беорол
Занает Хоби
Зафатнина 110lit
Материјал Полиетилен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре, со лента за врзување Материјал: Полиетилен Волуме...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре, со лента за врзување Материјал: Полиетилен Волуме...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре Материјал: Полиетилен Волумен: 110 литри  
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре Материјал: Полиетилен Волумен: 60 литри  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За депонирање ѓубре Материјал: Полиетилен Волумен: 40 литри  
60 МКД
Кеси за отпадоци со лента HDPE 110лит, 8ком
Кеси за отпадоци со лента HDPE 110лит, 8ком
Кеси за ѓубре и кеси со прерамки
100
Izaberi količinu
2
1