БЕОРОЛ НОВОСТИ

ПРОИЗВОДСТВО НА ЧЕТКИ

ПРОИЗВОДСТВО НА ЧЕТКИ

Се произведуваат во различни облици, димензии и материјали
ПРОИЗВОДСТВО НА ВАЉАЦИ

ПРОИЗВОДСТВО НА ВАЉАЦИ

Високиот квалитет овозможува професионален нанос на сите видови на боја без линии
ПРОИЗВОДСТВО НА ПЛАСТИКА

ПРОИЗВОДСТВО НА ПЛАСТИКА

Изработката на пластиката со највисок квалитет
ПРОИЗВОДСТВО НА ЛЕНТИ

ПРОИЗВОДСТВО НА ЛЕНТИ

(Креп, Дуплекс, Изолациони, Тефлонски и Бандаж ленти со највисок квалитет...

БЕОРОЛ ЕКСПО ВИРТУAЛНА ПРОШЕТКА

ИЗДВОЈУВАМЕ ОД КАТАЛОГОТ

МОЛЕРСКО-ГРАДЕЖЕН ПРОГРАМ

Водечки произведувач на пазарот за Југоисточна Европа.

Погледнете во каталогот

ЛЕНТИ

Креп, Дуплекс, Изолациони, Тефлонски и Бандаж ленти со највисок квалитет...

Погледнете во каталогот

ТЕХНИЧКА ХЕМИЈА

Силикони, Пур пена, Лепак за стиропор...

Погледнете во каталогот

БРУСНО-РЕЗЕН ПРОГРАМ

Голем избор на плочи со висок квалитет за обработка на инокс, камен, метал...

Погледнете во каталогот

РАЧЕН АЛАТ

Голем квалитет и доверба за секој Мајстор

Погледнете во каталогот

КУТИИ ЗА АЛАТ

Изработени од пластика со највисок квалитет

Погледнете во каталогот

ЗАШТИТЕН ПРОГРАМ

Заштита на работниците од глава до пети, нам тоа ни е на прво место...

Погледнете во каталогот

ГРАДИНА

Овозможуваме вашите работи да бидат полесни и интересни од досега

Погледнете во каталогот

ДОМАШЕН ПРОГРАМ

Самолепливи мрежи, стегачи, абсорбер...

Погледнете во каталогот

ДИСТРИБУТИВЕН ЦЕНТАР

ДИСТРИБУТИВЕН ЦЕНТАР !

Ние сме водечки производител на молерски алат, ваљаци, четки, пластичен алат и помошен прибор. Водечки дистрибутер на рачен алат, заштитна опрема, техничка хемија, градинарски и домашен програм.

ПОВРШИНА НА
МАГАЦИНОТ
ПАЛЕТНИ МЕСТА ЗА ЦАРИНСКО СКЛАДИРАЊЕ
ПАЛЕТНИ МЕСТА ЗА ВИСОКО ПОЛИЧНО СКЛАДИРАЊЕ
ВКУПЕН БРОЈ НА
ПАЛЕТНИ МЕСТА

БЕОРОЛ МАЈСТОР ЗА СЕ

BEOROL WORLDWIDE 

Беорол филијали ширум светот

Беорол Србија
www.beorol.rs
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Tel: +381 11 804 22 44

Беорол Босна и Херцеговина
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Tel: +387 051 450 292

Беорол Црна Гора
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Tel: +382 20 689 689

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Tel: +389 26 159 890

Беорол Унгарија
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Tel: +36 1 253 00 77

Беорол Среден Исток
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Tel: +971 56 432 0964
Теl: +971 04 883 6642

Кадички за боја

Кадички во две стандардни димензии за полесно нанесување на боја на ваљакот и четките со кои се работи. Изработени се во црвена боја.

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Adresa:Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
         1000 Скопје, Македонија
  •   Telefon: 00 389 26 159 890
  •  E-maill: beorolmakedonija@beorol.com
Ја почитуваме вашата приватност. Нашата web страница користи колачиња. Со продолжување на преглед на нашиот сајт вие се согласувате со нашето користење на колачињата. Ако не ја прифаќате нашата употреба на колачиња, вие не сте овластени да ја постеите оваа web страница. Ве молиме да го погледнете документот ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ
ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ Ok ОДБИВАМ