НОВО ВО ПОНУДА - Пончо

Пончо

Идеален е за заштита од врнежи како што се снег и дожд. Материјалот од кој е направен целосно е водоотпорен, а неговите мали димензии кога е спакуван го прават идеална замена за чадори. Без разлика дали станува збор за риболов, велосипедизам, пешачење или било какви други активности на отворено претставува идеално решение зошто дава целосна слобода на движење.

ШИФРА БАРКОД МАТЕРИЈАЛ ДИМЕНЗИИ
PONZ 8606017651796 Полиестер PE 1,27x2,03m 12 mic.
PONZ 8606017651802 Полиестер PE 1,27x2,03m 12 mic.
PONZ 8606017651819 Полиестер PE 1,27x2,03m 12 mic.

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Адреса: Ул. 532, број 178 Марино, нас. Илинден
    1000 Скопје, Северна Македонија
  •   Тел:: +389 2 615 9890
  • Е-маил: beorolmakedonija@beorol.com
Ја почитуваме вашата приватност. Нашата web страница користи колачиња. Со продолжување на преглед на нашиот сајт вие се согласувате со нашето користење на колачињата. Ако не ја прифаќате нашата употреба на колачиња, вие не сте овластени да ја постеите оваа web страница. Ве молиме да го погледнете документот ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ
ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ Ok ОДБИВАМ