captcharefresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Беорол филијали ширум светот

Беорол Србија

Беорол д.о.o
Кировљева 10/26
11000 Београд, Србија
тел/факс: +381 11 804 2244
+381 11 256 4300
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Беорол Босна и Херцеговина

Беорол Бања лука д.о.о
Dunavska 1c
78000 Бања Лука
Босна и Херцеговина
тел: +387 51 450 292
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Беорол Црна Гора

Беорол Црна Гора д.о.о
Ливада Бандиќ бб
81410 Даниловград
Црна Гора
Тел: +382 20 689 689
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Беорол Северна Македонија

Беорол Северна Македонија Дооел
Ул. 532 бр. 178 Марино нас. Илинден
1000 Скопје
Македонија
тел: +389 2 615 9890
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Беорол Унгарија

Беорол Унгарија КФТ
Cinkotai út 32
1172 Будимпешта
тел: +36 1 253 0077
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Беорол Среден Исток

Beorol Middle East Building Hardware & Tools Trading L.L.C.
Адреса: Dubai Investments Park 1,
Unit 15, Parcel ID 598-1212,
Дубаи, САЕ
тел: +971 56 432 0964
тел: +971 4 883 6642
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Беорол Романија

Беорол Романија
Адреса: Strada Calea Radnei nr 288A
310318 Arad
тел/факс: +40 727 049 782
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Адреса: Ул. 532, број 178 Марино, нас. Илинден
    1000 Скопје, Северна Македонија
  •   Тел:: +389 2 615 9890
  • Е-маил: beorolmakedonija@beorol.com
Ја почитуваме вашата приватност. Нашата web страница користи колачиња. Со продолжување на преглед на нашиот сајт вие се согласувате со нашето користење на колачињата. Ако не ја прифаќате нашата употреба на колачиња, вие не сте овластени да ја постеите оваа web страница. Ве молиме да го погледнете документот ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ
ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ Ok ОДБИВАМ