Барате работа ?

За нашата компанија 

Компанијата Беорол е основана 1998 година од страна на неколку млади визионери, кои биле спремни да се борат на тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеја јасни правила на работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен молерски алат, им даваше сила секој ден да чекорат кон својата цел.

Беорол денес е компанија која пред се ја прават луѓе со визија, професионалци одлучни своето знаење и искуство да го употребат во тим, во кој се учи од други и спремни се на другите да им го пренесат своето знаење. Компанијата работи на пазарот на Балканот, Русија и САЕ. Ние донесуваме важни одлуки секој ден, носиме одговорност за резултатите од своето работење и уживаме во успехот. Со палета на производи која содржи преку 1500 артикли ние можеме да се пофалиме дека сме мајстори на својот занает

Ако сте и вие мајстор на својот занает и сакате своето искуство да го збогатите со единствена можност да научите многу работи за производството, продажбата, логистика, домашен и странски пазар, воедно сакате да работите работа која ви дава енергија секој ден да бидете најдобри тогаш Беорол е право место за вас.

Наши конкурси за место во продажбата – комерцијалист на терен и супервизор на продажба, како и почетнички (trainee) позиции постојано се отворени. Ние нудиме можност за развој на луѓето во различни сектори и функции давајќи им есенцијални знаења од областа на управување со луѓето, продажба и посебни проектни активности.

Контактирајте не доколку сте заинтересирани за повеќе информации, отворени сме за разговор со вас.

zaposlenje

captcharefresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

ПРЕКУ

ВРАБОТЕНИ

ВО

ЗЕМЈИ

НА

КОНТИНЕНТИ

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Адреса: Ул. 532, број 178 Марино, нас. Илинден
    1000 Скопје, Северна Македонија
  •   Тел:: +389 2 615 9890
  • Е-маил: beorolmakedonija@beorol.com
Ја почитуваме вашата приватност. Нашата web страница користи колачиња. Со продолжување на преглед на нашиот сајт вие се согласувате со нашето користење на колачињата. Ако не ја прифаќате нашата употреба на колачиња, вие не сте овластени да ја постеите оваа web страница. Ве молиме да го погледнете документот ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ
ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИ ВО БЕОРОЛ Ok ОДБИВАМ