Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Муниција за хефталка 8мм 1000/1
Беорол

Муниција за хефталка 8мм 1000/1

Шифра на артикл: MHF8
Šifra proizvođača: HEFTALICE
  • Намена: Муниција за хефталица 8мм
  • Материјал: Челик
  • Одговараат на хефталица HFT

 

0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 70,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Муниција за хефталица, различна длабочина на ковање. Пакувањето содржи по 1000 парчиња. Одговараат на хефталица HFT.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Хефталици и муниција
Бренд Беорол
Занает Тапетари
Материјал Метал
Пакување 1000kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 12мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 10мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 6мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &n...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За спојување материјали и тапацир Материјал: Челик Муниција: 4 - 14 мм &n...
1.020 МКД
Муниција за хефталка 8мм 1000/1
Муниција за хефталка 8мм 1000/1
Хефталици и муниција
70
Izaberi količinu
2
1