Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Хефталка 4-14мм
Беорол

Хефталка 4-14мм

Шифра на артикл: HFT
Šifra proizvođača: HEFTALICE
  • Намена: За спојување материјали и тапацир
  • Материјал: Челик
  • Муниција: 4 - 14 мм

 

0 МКД
1.020 МКД
1.020 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.020,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Хефталица со челична конструкција, компактна и јака. Наменета за сите типови на мајстори. Поради лесно и прецизно работење со различни материјали, хефталицата има можност за подесување на силата на ударот

Карактеристика Вредност
Kатегорија Хефталици и муниција
Бренд Беорол
Занает Тапетари
Муниција 4 - 14mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 12мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 10мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 8мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &n...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 6мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &n...
70 МКД
Хефталка 4-14мм
Хефталка 4-14мм
Хефталици и муниција
1.020
Izaberi količinu
2
1