Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско црево Плус 1/2
Беорол

Градинарско црево Плус 1/2" 25м

Шифра на артикл: GBCP1225
Šifra proizvođača: CREVA
0 МКД
2.000 МКД
1.800 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.800,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Трајни, флексибилни црева за повеќе потреби на едно домаќинство. Трослојно, УВ отпорни, со со армирана мрежа изработена од најдобрите предива. Внатрешниот дел на цревото е отпорна на алги. Температурно отпорни, со можност до -10°C до +60°C. Пет години гаранција за употреба под нормални услови. Се користи во градинарството, наводнување и одводнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Жолта
Бренд Беорол
Димензија ø1/2” x 25m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина
Тип Плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 30%
1.200 МКД
Sačuvano u omiljne
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Градинарско црево Плус 1/2
Градинарско црево Плус 1/2" 25м
Градинарски црева
1.800
Izaberi količinu
2
1