Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско црево Економик 3/4
Беорол

Градинарско црево Економик 3/4" 20м

Шифра на артикл: GBCE3420
Šifra proizvođača: CREVA
0 МКД
1.400 МКД
1.400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Флексибилни црева за повеќето потреби на едно домаќинство. Трослојно, УВ отпорни, со полиестер засилување ткаенина. Внатрешниот дел на цревото е отпорна на алги. Температурно отпорни, со можност за користење -10° до +50°C. Се користи во градинарството, наводнување и одводнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Зелена
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 30%
1.200 МКД
Sačuvano u omiljne
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.800 МКД
Заштеда 10%
2.000 МКД
Градинарско црево Економик 3/4
Градинарско црево Економик 3/4" 20м
Градинарски црева
1.400
Izaberi količinu
2
1