Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско црево Економик 1/2
Беорол

Градинарско црево Економик 1/2" 50м

Шифра на артикл: GBCE1250
Šifra proizvođača: CREVA
 • Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа
 • Работен притисок 8 бари, до максимум 24 бари
 • Отпорност на UV зрачење и формирање на алги
 • Температурен опсег -10°C до +50°C
 • Димензии: ø1/2" x 50m

 

0 МКД
1.620 МКД
1.620 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
 • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.620,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
 • Достапно со дијаметар од ½“ должина 50 m
 • Наменето е за примена во градинарство за наводнување и одводнување. 
 • Работен притисок 8 бари, до максимални 24 бари. 
 • Цревото е трослојно изработено од пластифициран PVC со полиестерска засилена мрежичка.  
 • Без кадмиум и без бариум.
 • Отпорно е на UV зраци а внатрешниот дел на цревото на создавање алги. 
 • Температурен опсег од -10°C до + 50°C. 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Зелена
Бренд Беорол
Димензија ø1/2” x 50m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За прскање и наводнување гарантирано еднакво наводнување по целата должина на цревото...
840 МКД
Заштеда 30%
1.200 МКД
Sačuvano u omiljne
4-слојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска мрежа за зајакнување Напра...
2.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработено од пластифициран PVC во 6 слоја со двојно извиткана полиестерска...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 2&nbs...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 3 бар...
1.870 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 2&nbs...
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 2&nbs...
3.244 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Ра...
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работен...
2.970 МКД
Заштеда 10%
3.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Ра...
2.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.950 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.380 МКД
Градинарско црево Економик 1/2
Градинарско црево Економик 1/2" 50м
Градинарски црева
1.620
Izaberi količinu
2
1