Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Коса кована 800мм
Беорол

Коса кована 800мм

Шифра на артикл: KK800
Šifra proizvođača: KOVANI
  • Материјал: Кован челик
  • Димензии: 800mm
  • Тежина: 625 gr

 

0 МКД
1.000 МКД
700 МКД
Заштеда: 300 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Коса кована 800mm е рачно кована од најдобрите материјали.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ковал алат
Бренд Беорол
Димензија 800mm
Занает Градинари, Хоби
Материјал Кован челик
Тежина 625gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за груба обработка на земјиште Материјал: Челик / дрво Тежина: 1200gr &nb...
700 МКД
Заштеда 30%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сите градинарски работи Материјал: Кован челик Димензии: 225 x...
238 МКД
Заштеда 30%
340 МКД
Коса кована 800мм
Коса кована 800мм
Ковал алат
700
Izaberi količinu
2
1