Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица челична рамна ПГ рачка 280х130мм
Беорол

Глетерица челична рамна ПГ рачка 280х130мм

Шифра на артикл: GCPG
Šifra proizvođača: GLETER_CEL
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: ПГ / челик
  • Димензии: 280 x 130мм

 

0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 340,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Матријал: Челик 
Карактеристика / дебелина: Рамна 0.7mm
Матријал на рачката / агол: Ергономска двокомпонентна рачка од PVC пластика и гума под агол од 90°
Основа и положба на рачката: Долга основа со рачка позиционирана на средината на основата 
Димензија: 280x130mm
Тежина: 285g
Намена: За нанесување на глет маса.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици челични
Бренд Беорол
Димензија 280 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка PG
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ABS / челик Дим...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Челик Димензии:...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Челик Димензии:...
410 МКД
Глетерица челична рамна ПГ рачка 280х130мм
Глетерица челична рамна ПГ рачка 280х130мм
Глетарици челични
340
Izaberi količinu
2
1