Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица челична, кратка основа, АБЦ рачка 280х130мм
Беорол

Глетерица челична, кратка основа, АБЦ рачка 280х130мм

Шифра на артикл: GCA
Šifra proizvođača: GLETER_CEL
0 МКД
280 МКД
252 МКД
Заштеда: 28 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 252,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Глеерица со ПВЦ рачка и кратка основа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици челични
Бренд Беорол
Димензија 280 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна
Trenutno nema komentara
Глетерица челична, кратка основа, АБЦ рачка 280х130мм
Глетерица челична, кратка основа, АБЦ рачка 280х130мм
Глетарици челични
252
Izaberi količinu
2
1