Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Длето за дрво 25мм
Беорол

Длето за дрво 25мм

Шифра на артикл: DZD25
Barkod: 8606017656944
Šifra proizvođača: SEKACI
  • Намена: За рачна обработка на дрво
  • Материјал: челик / ПВЦ / гума
  • Димензии: 25мм

 

0 МКД
250 МКД
175 МКД
Заштеда: 75 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 174,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Наменето за рачна обработка на дрво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Длета
Бренд Беорол
Димензија 25mm
Занает Бравари, Столари, Тесари
Материјал Челик/ПВЦ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Длета DZD19
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 19мм &...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Длета DZD12
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 12мм &...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Длета DZD6
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 6мм &n...
126 МКД
Заштеда 30%
180 МКД
Длето за дрво 25мм
Длето за дрво 25мм
Длета
175
Izaberi količinu
2
1