Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Длето за дрво 19мм
Беорол

Длето за дрво 19мм

Шифра на артикл: DZD19
Šifra proizvođača: SEKACI
  • Намена: За рачна обработка на дрво
  • Материјал: челик / ПВЦ / гума
  • Димензии: 19мм

 

0 МКД
220 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 154,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Наменето за рачна обработка на дрво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Длета
Бренд Беорол
Димензија 19mm
Занает Бравари, Столари, Тесари
Материјал Челик/ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Длета DZD25
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 25мм &...
175 МКД
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Длета DZD12
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 12мм &...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Длета DZD6
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 6мм &n...
126 МКД
Заштеда 30%
180 МКД
Длето за дрво 19мм
Длето за дрво 19мм
Длета
154
Izaberi količinu
2
1