Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Длето за дрво 12мм
Беорол

Длето за дрво 12мм

Шифра на артикл: DZD12
Šifra proizvođača: SEKACI
  • Намена: За рачна обработка на дрво
  • Материјал: челик / ПВЦ / гума
  • Димензии: 12мм

 

0 МКД
200 МКД
140 МКД
Заштеда: 60 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 140,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Наменето за рачна обработка на дрво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Длета
Бренд Беорол
Занает Бравари, Столари, Тесари
Материјал Челик/ПВЦ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Длета DZD25
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 25мм &...
175 МКД
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Длета DZD19
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 19мм &...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Длета DZD6
Намена: За рачна обработка на дрво Материјал: челик / ПВЦ / гума Димензии: 6мм &n...
126 МКД
Заштеда 30%
180 МКД
Длето за дрво 12мм
Длето за дрво 12мм
Длета
140
Izaberi količinu
2
1