Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лак четка 60x9
Беорол

Лак четка 60x9

Шифра на артикл: LC60
Šifra proizvođača: CETKE_LAK
  • Намена: За нанесување на сите видови на лакови
  • Ултра тенка, со фина длака
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 60 x 9мм
  • Должина на длаката: 70мм

 

0 МКД
95 МКД
95 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.140,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Направена е по барање на професионалците. Карактеристика на оваа четка е нејзината дебелина од 9мм. Оптимален микс на длака наменет за најширока употреба. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 12μm до 15μm, кои пружаат голема издржливост и и овозможува ефект на стаклена површина при завршното лакирање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за лакирање
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 60 x 9mm
Должина на длаката 70mm
Занает Бравари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Рачка Лак
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на лакови Ултра тенка, со фина длака Тип на дл...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на лакови Ултра тенка, со фина длака Тип на дл...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на лакови Ултра тенка, со фина длака Тип на дл...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на лакови Ултра тенка, со фина длака Тип на дл...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на лакови Ултра тенка, со фина длака Тип на дл...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
925 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
535 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
450 МКД
Лак четка 60x9
Лак четка 60x9
Четки за лакирање
95
Izaberi količinu
2
1