Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лак четка 30x9
Беорол

Лак четка 30x9

Шифра на артикл: LC30
Šifra proizvođača: CETKE_LAK
0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Направена е по барање на професионалците. Карактеристика на оваа четка е нејзината дебелина од 9мм. Оптимален микс на длака наменет за најширока употреба. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 12μm до 15μm, кои пружаат голема издржливост и и овозможува ефект на стаклена површина при завршното лакирање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за лакирање
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 30 x 9mm
Занает Бравари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Рачка Лак
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Лак четка 30x9
Лак четка 30x9
Четки за лакирање
50
Izaberi količinu
2
1