Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Силвер четка 30x15
Беорол

Силвер четка 30x15

Шифра на артикл: SB30
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
0 МКД
55 МКД
39 МКД
Заштеда: 17 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 462,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Најдобар микс на природни и синтетички влакна. Фини врвови за фин нанос на боја. Долгото влакно, спејсерот кој овозможува поголема моќ на прибирање и испуштање на бојата ја чинат работата да се одработи побрзо. Унапредениот дизајн на рачката, видот на лепак и поцинкуваниот лим сочинуваат одлична комбинација која гарантира поголема издржливост на четката и подолготрајна употреба. Погодна за сите видови на боја и разредувачи. Лесно и брзо чистење на четката.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Сребрена
Бренд Беорол
Димензија 30 x 15mm
Должина на длаката 51mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Универзална четка
Тип Silver
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
60 МКД
Заштеда 30%
85 МКД
Sačuvano u omiljne
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Силвер четка 30x15
Силвер четка 30x15
Четки за бојадисување
39
Izaberi količinu
2
1