Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Акрил четка 20x15
Беорол

Акрил четка 20x15

Шифра на артикл: AC20
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Најдобар ефект се постигнува со нанесување на акрилни бои
  • Тип на длака: Bristle Mix Standard White
  • Димензија: 20 x 15мм
  • Должина на длаката: 51мм

 

0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 600,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Длаката на акрил 20x15 четка е Bristle mix стандард. Се користи за нанесување на сите видови на премази на акрилна, маслена и нитро база. Доколку се користат "mix" системи оваа четка се препорачува за нанесување на акрилни премази.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 20 x 15mm
Должина на длаката 51mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Акрилни, маслени и нитро бои
Тип Акрил
Тип на длака Bristle Mix стандард, бела
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база За третирање на ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
60 МКД
Заштеда 30%
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Најдобар ефект с...
120 МКД
Акрил четка 20x15
Акрил четка 20x15
Четки за бојадисување
50
Izaberi količinu
2
1