Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скала челична 7 скалила и платформа
Беорол

Скала челична 7 скалила и платформа

Шифра на артикл: MERFE7
Šifra proizvođača: CEL_MERD
  • Скала 7 скалила и платформа
  • Материјал: Челик
  • Додатна рачка за зголемување на безбедноста

 

0 МКД
3.400 МКД
2.380 МКД
Заштеда: 1.020 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.380,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Скала челична 7 скалила и платформа за повеќето мајстори. Над горната платформа се наојѓа додатна рачка за зголемување на безбедноста на мајсторот.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични скали
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Скала 6 скалила и платформа Материјал: Челик Додатна рачка за зголемување на б...
2.149 МКД
Заштеда 30%
3.070 МКД
Скала челична 7 скалила и платформа
Скала челична 7 скалила и платформа
Челични скали
2.380
Izaberi količinu
2
1