Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скала челична 7 скалила и платформа
Беорол

Скала челична 7 скалила и платформа

Шифра на артикл: MERFE7
Šifra proizvođača: CEL_MERD
  • Скала 7 скалила и платформа
  • Материјал: Челик
  • Додатна рачка за зголемување на безбедноста

 

0 МКД
3.400 МКД
2.380 МКД
Заштеда: 1.020 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Скала челична 7 скалила и платформа за повеќето мајстори. Над горната платформа се наојѓа додатна рачка за зголемување на безбедноста на мајсторот.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични скали
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Скала челична 7 скалила и платформа
Скала челична 7 скалила и платформа
Челични скали
2.380
Izaberi količinu
2
1