Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија за градежни материјали ø12мм
Беорол

Бургија за градежни материјали ø12мм

Шифра на артикл: BG12
Šifra proizvođača: BURGIJE_GM
0 МКД
84 МКД
84 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 420,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетна бургија за тула со ТМ плочка на врвот за побрзо бушење и поголем век на траење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии за градежни матријали
Бренд Беорол
Димензија ø12 x 140mm
Должина на резниот дел 90mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Намена Бургија за градежни матријали
Trenutno nema komentara
Бургија за градежни материјали ø12мм
Бургија за градежни материјали ø12мм
Бургии за градежни матријали
84
Izaberi količinu
2
1