Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија за градежни материјали ø10мм
Беорол

Бургија за градежни материјали ø10мм

Шифра на артикл: BG10
Šifra proizvođača: BURGIJE_GM
  • Намена: За дупчење дупки во градежни материјали
  • Материјал: Челик со ТМ плоча на врвот
  • Прифаќање на дупчалка за работа на вибрирачки дупчалки
  • Димензии: ø10 x 120мм
  • Должина на делот за сечење: 80мм

 

0 МКД
63 МКД
63 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Квалитетна бургија за тула со ТМ плочка на врвот за побрзо бушење и поголем век на траење.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии за градежни матријали
Бренд Беорол
Димензија ø10 x 120mm
Должина на резниот дел 80mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Намена Бургија за градежни матријали
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Материјал: Челик со ТМ плоча на врво...
84 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Материјал: Челик со ТМ плоча на врво...
48 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Материјал: Челик со ТМ плоча на врво...
53 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Материјал: Челик со ТМ плоча на врво...
26 МКД
Бургија за градежни материјали ø10мм
Бургија за градежни материјали ø10мм
Бургии за градежни матријали
63
Izaberi količinu
2
1