Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

СДС+секач 14x250x20мм
Беорол

СДС+секач 14x250x20мм

Шифра на артикл: SDSSEK
Šifra proizvođača: BURG_SDS
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
SDS плус рачка за работа со електропнеуматски чекани.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии SDS
Бренд Беорол
Димензија ø14mm x 250mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X310
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X260
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X310
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X260
147 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS8X210
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS6X210
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X210
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X210
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X160
126 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X210
260 МКД
СДС+секач 14x250x20мм
СДС+секач 14x250x20мм
Бургии SDS
300
Izaberi količinu
2
1