Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

СДС+шприц 14x250мм
Беорол

СДС+шприц 14x250мм

Шифра на артикл: SDSS
Šifra proizvođača: BURG_SDS
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
SDS плус рачка за работа со електропнеуматски чекани.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии SDS
Бренд Беорол
Димензија ø14mm x 250mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X310
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X260
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X310
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X260
147 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS8X210
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS6X210
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X210
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X210
190 МКД
СДС+шприц 14x250мм
СДС+шприц 14x250мм
Бургии SDS
300
Izaberi količinu
2
1