Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија SDS ø14x310мм
Беорол

Бургија SDS ø14x310мм

Шифра на артикл: BSDS14X310
Šifra proizvođača: BURG_SDS
0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 230,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетна бургија за бетон со две плочки ТМ на врвот. Зафатот на бургијата SDS plus за работа со електро-чекан. Зафатот на бургијата е потребно подмачкување за да се намали триењето и да се спречи навлегување на прашина во машината која се користи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии SDS
Бренд Беорол
Димензија ø14 x 310mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Намена Бургија за бетон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X260
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X310
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X260
147 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS8X210
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS6X210
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X210
171 МКД
Заштеда 10%
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X210
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X160
126 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X210
260 МКД
Бургија SDS ø14x310мм
Бургија SDS ø14x310мм
Бургии SDS
230
Izaberi količinu
2
1