Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија SDS ø6x210мм
Беорол

Бургија SDS ø6x210мм

Шифра на артикл: BSDS6X210
Šifra proizvođača: BURG_SDS
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 130,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетна бургија за бетон со две плочки ТМ на врвот. Зафатот на бургијата SDS plus за работа со електро-чекан. Зафатот на бургијата е потребно подмачкување за да се намали триењето и да се спречи навлегување на прашина во машината која се користи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии SDS
Бренд Беорол
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Намена Бургија за бетон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X310
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X260
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X310
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X260
147 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS8X210
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS14X210
171 МКД
Заштеда 10%
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X210
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS12X160
126 МКД
Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS10X210
260 МКД
Бургија SDS ø6x210мм
Бургија SDS ø6x210мм
Бургии SDS
130
Izaberi količinu
2
1