Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија за метал HSS ø5.5мм
Беорол

Бургија за метал HSS ø5.5мм

Шифра на артикл: BHSS5.5
Šifra proizvođača: BURG_HSS
0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 900,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетна спирална брусалка за метал изработена од висока брзина на челик. Аголот помеѓу исечените рабови на врвот на брусалката е 118°. Работ на спиралата е направен со намалена контактна површина за да се намали триење и работната температурата. На овој начин е зголемен квалитетот на брусењето и животниот век на брусалицата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии HSS
Бренд Беорол
Димензија ø5,5 x 93mm
Должина на резниот дел 57mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Фасадери
Намена Бургија за метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Бургија за метал HSS ø5.5мм
Бургија за метал HSS ø5.5мм
Бургии HSS
90
Izaberi količinu
2
1