Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Авто-лак креп трака 18мм x 33м, 100ᵒC
Беорол

Авто-лак креп трака 18мм x 33м, 100ᵒC

Шифра на артикл: AK18
Šifra proizvođača: AK TRAKE
0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • NSZ
16
32
48
64
80
96
112
128
144
160
176
192
208
224
240
256
272
288
304
320
336
352
368
384
400
416
432
448
464
480
496
512
528
544
560
576
592
608
624
640
656
672
688
704
720
736
752
768
784
800
816
832
848
864
880
896
912
928
944
960
976
992
1008
1024
1040
1056
1072
1088
1104
1120
1136
1152
1168
1184
1200
1216
1232
1248
1264
1280
1296
1312
1328
1344
1360
1376
1392
1408
1424
1440
1456
1472
1488
1504
1520
1536
1552
1568
1584
1600
1616
1632
1648
1664
1680
1696
1712
1728
1744
1760
1776
1792
1808
1824
1840
1856
1872
1888
1904
1920
1936
1952
1968
1984
2000
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 16 kapsula po ceni od 1.440,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Наменета за професионални автолакери.

  • Вид на лепак: Solvent (природен каучук), со вкупна дебелина на трака од 137µm.
  • Отпорна на УВ зраци.
  • Траките поседуваат‘’tape on tape’’ систем, кој и овозможува одлично лепење на неколку слоеви еден на друг, што ја прави идеален избор за автолакери.
  • Отпорна на исклучително висока температура (100С).
  • Траката е во потполност водоотпорна. Користење на отворено и директно влијание на сонце.
  • Стандардно ниво на моќ на лепакот.
  • Препорачана саатнина за симнување од површина е 240h.
  • Боја: Портокалова

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Авто-лак креп траки
Пакување 96
Боја Портокалова
Бренд Беорол
Вид на лепак Природен каучук
Димензија 18mm x 33m
Занает Лакери
Материјал Крепувана хартија
Отпорност на температура 100ᵒC
Перформанси 1 Високи перформанси
Перформанси 2 УВ отпорност
Перформанси 3 Водоотпорна
Препорачана саатнина за симнување на траки 240х
Тип Автолакерска трака
Употреба Авто индустрија