Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Аголна лајсна алуминиумска 2.5м
Беорол

Аголна лајсна алуминиумска 2.5м

Шифра на артикл: LALU25
Šifra proizvođača: ALU LAJSNE
0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
200
400
600
800
1000
1200
1400
1600
1800
2000
OK
Зачувајте во списокот со желби
помош
Алуминиумска лајсна со широка примена најчесто се користи за формирање на агли на ѕидовите при глетување. Должината и е 2,5m со еднаква ширина на страните од по 19.5мм.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Алуминиумски лајсни
Бренд Беорол
Димензија 19,5 x 19,5 x 2.500mm
Занает Гипсари, Изолатори, Молери и фарбари
Trenutno nema komentara
Аголна лајсна алуминиумска 2.5м
Аголна лајсна алуминиумска 2.5м
Алуминиумски лајсни
50
Izaberi količinu
2
1