Подароци за вредните малечки на ново игралиште во Ресник

Мината недела бевме на отварање на новото игралиште во Ресник. Овој пат највредни беа најмалите, кои заедно со своите семејств, голема желба и упорност направија за себе ново место за играње, а ние се најдовме да ги подржиме!

View the embedded image gallery online at:
http://www.beorol.mk/index.php/resnik#sigProId52cc34ce81

Twitter

Majstorski uredno - Bauu Collor Doo Beorol Alat Tools Majstor https://t.co/OQslBHdeRc
Петок, 08 Декември 2017 12:28
Среда, 06 Декември 2017 11:49

Накратко за нас

Компанијата Беорол е основана 1998.година од страна на неколку малади визионери, кои биле спремни да се борат со тогаш турбулентниот пазар, на кој не постоеле јасни правила за работење. Нивната визија да направат компанија која е лидер на пазарот на Балканот, која произведува рачен алат, им давала сила секој ден да чекорат кон својата цел.

КОНТАКТ

  • Adresa:Ул.532 бр.178 Марино нас.Илинден
         1000 Скопје, Македонија
  •   Telefon: 00 389 26 159 890
  •  E-maill: beorolmakedonija@beorol.com

Барај